
СТОК! Портативна світлодіодна лампа для нігтів NAILGIRLS
370 ₴
- Готово к отправке
- Код: 01281409
-
-
Вид обладнанняУФ лампа
-
Потужність лампи для сушіння нігтів48 Вт
-
КолірБілий
-
Портативна гелева світлодіодна лампа для нігтів, УФ-лампа NAILGIRLS 48 Вт для манікюру та педикюру з гель-лаком, УФ-лампи для гелевих нігтів, професійна салонна лампа для полімеризації з 3 режимами налаштування таймера та розумним датчиком
- Портативний стиль
- Бренд NAILGIRLS
- Колір Білий
- Розміри виробу 22D x 15W x 8H сантиметрів
- Спеціальна функція Portable
【Швидке затвердіння та широка сумісність】: Ваш середній час затвердіння скорочується на 50% з NAILGIRLS. Швидке затвердіння за допомогою всіх ваших улюблених марок гелю для нігтів від початківців до професійних. Ультрафіолетова лампа для нігтів NAILGIRLS виводить ваш манікюр і педикюр на абсолютно новий рівень
【Безпечно та зручно】: поєднайте найкраще від УФ-лампи для нігтів і світлодіодних ламп. Поставляється з безболісним м’яким світлом для нігтів, який позбавляє вас страху поранити руки. Ця гелева лампа може захистити руки та очі від пошкоджень, спричинених тривалим впливом, а також захистить вашу шкіру від потемніння. Лампа для нігтів NAILGIRLS виводить ваш манікюр і педикюр на абсолютно новий рівень.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Вид оборудования | LED/UV |
| Цвет | Белый |
| Максимальное время установки таймера | 60 сек |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 48 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 8 мм |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Сменная лампа в комплекте | Нет |
| Таймер | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 370 ₴





