
Набір для манікюру і педикюра Silvercrest SMPS 7 D2
680 ₴
- Готово к отправке
- Код: 01281415
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис товару
- набір для манікюра і педикюра
- для приборканих рук і ніг
- ергономічна форма
- з 7 високоякісними сапфіровими та войлевими ковпачками:
- 1 сапфіровий конус для видалення сухої шкіри
- 2 сапфірові диски (гроби / тонкий) для випилювання нігтів
- 1 шліфувальний верстат сапфіра для швидкого видалення товстої, обвантаженої шкіри або натоптищої
- 1 гумка для врослих нігтів
- 1 циліндрична фреска для грубої шліфування та розгладжування поверхні нігтя
- 1 Войлевий конус для розгладжування, полірування і очищення поверхні нігтя
- Безступне регулювання швидкості (2000 - 4600 об / хв +/- 15%)
- Параметр прямого/ зворотного ходу з кольоровим індикатором (права передача: червона, ліва передача: зелений)
- в практичному сумці для зберігання
- мережевий адаптер (100-240 В)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Вид аппарата | Универсальный |
| Вид товара | Фрезер для маникюра/педикюра |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 10 шт |
| Максимальная скорость вращения | 4600 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес аппарата | 1 г |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴




