
Б/У. Мужская электрическая бритва DAUERHAFT FK-8710 6D
1 480 ₴
- Готово к отправке
- Код: 01281208
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ПРИСУТНІ НЕЗНАЧНІ СЛІДИ ВИКОРИСТАННЯ!
DAUERHAFT FK-8710 6D Комплект бритвы 5 в 1
DAUERHAFT FK-8710 6D Набір бритвених голівок 5 в 1 Автоматичне шліфування: гостра ріжуча головка, не потрібно часто міняти ріжучу головку. Швидко зловлюйте більше волосся та легко голіть без мертвих кутів. Плаваюча ріжуча головка 6D: зручне прилягання до обличчя, адаптація до різних контурів обличчя, антипригарна система, ергономічна ручка, зручна для тримання та використання. Конструкція USB-заряджання: підтримує подвійне використання заряджання та плагіна, різні методи заряджання, такі як адаптер, блок живлення, ноутбук, довговічність. Багатофункціональний догляд: кілька головок є взаємозамінними, і їх можна використовувати для підстригання волосся в носі, стрижки, чищення обличчя, гоління тощо відповідно до ваших потреб. Водонепроникність класу IPX7: водонепроникний матеріал високої щільності, бритву можна використовувати у ванній кімнаті, а всю машину можна промити водою для будь-якого очищення. Розміри продукту: 6,70 x 4,20 x 3,20 дюймів 0,90 фунта Розміри доставки: 7,70 x 5,20 x 4,20 дюймів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество бритвенных головок | 6 |
| Возможность влажного бритья | Да |
| Плавающие бритвенные головки | Да |
| Состояние | Б/У |
| Тип электробритвы | роторная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Триммер | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 480 ₴


