
Qijieda 3D світлодіодна різдвяна зірка для вулиці
1 010 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202040315
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3D різдвяна зірка: Різдвяна зірка виготовлена з високоякісного ПВХ, стійка до атмосферних впливів. З унікальним 3D-дизайном з 18 наконечниками.
Світлодіодні гірлянди: 1,5-метрові гірлянди, що працюють від 3 батарейок типу АА (батарейки не входять до комплекту), з 20 високоякісними світлодіодними лампочками та мідним дротом.
Водонепроникний акумуляторний блок з таймером: програма таймера (6 годин увімкнення, 18 годин вимкнення) для автоматичної роботи. Гірлянди мають захист IP65, тому їх можна використовувати під дощем. Ідеально підходять для використання в приміщенні та на вулиці.
Вміст коробки: 1 х 3D різдвяна зірка, 1 х світлодіодні гірлянди, 1 х вишукана упаковка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1000 г |
| Цвет свечения | Оранжевый |
| Цветовая гамма | Оранжевый, Алый, Желтый |
| Режим работы | Статический |
| Срок службы | 6 час |
| Тип гирлянды | Комнатная гирлянда, Шарики Уличная |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 010 ₴






