
Екологічні одноразові миски Greenli 350 мл 50 шт.
420 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202050403
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кількість штук: 50
Бренд: Greenli
Колір: Білий
Спеціальна функція: Безпечний для холодильника/морозильної камери, стійкий до олії, безпечний для мікрохвильової печі, водонепроникний
Форма: Круглий
Безпечно для використання в мікрохвильовій печіТак
Легко використовувати: наші одноразові миски виготовлені з багаси – відходів виробництва цукру. Упаковка містить 50 одноразових мисок по 350 мл кожна.
{b 20 °C ) Одноразові тарілки для супу Greenli водонепроникні, стійкі до олії, придатні для використання в мікрохвильовій печі за температури до 100 градусів та в холодильнику/морозильній камері за температури до -20 градусів.
Ідеальна екологічна альтернатива пластиковим або картонним мискам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид одноразовой посуды | Миска суповая |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 12 мм |
| Диаметр | 12 мм |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 350 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴





