
Greenli Екологічні одноразові миски з цукрової тростини 50 шт
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202050402
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Матеріал чаші: Багаса
Кількість штук: 50
Бренд: Greenli
Колір: Білий
Стиль: Сучасний
Спеціальна функція: Безпечний для холодильника/морозильної камери, Маслостійкий, Безпечний для мікрохвильової печі, Безпечний для мікрохвильової печі, Водостійкий
Упаковка містить 50 одноразових мисок, кожна об’ємом 500 мл.
Придатні для використання в мікрохвильовій печі за температури до 100 градусів та в холодильнику/морозильній камері за температури до -20 градусів.
Екологічно чисті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид одноразовой посуды | Миска суповая |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 15 мм |
| Диаметр | 15 мм |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Объем | 500 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Ширина | 15 мм |
| Состав набора | |
| Миска суповая | 50 шт |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴





