
Ніж Canzler для ізоляції - Довжина 420 мм - Нержавіюче лезо 280 мм
480 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202060202
Сток, має заводський брак, на фото видно.
Ізоляційний ніж Canzler - Довжина 420 мм - Нержавіючий 280 мм Лезо - Нековзка 2-компонентна пластикова ручка - Включає футляр для безпечного зберігання.
Матеріал: Легована Сталь, Пластик
Бренд: Canzler
Колір: Червоний/Сірий
Матеріал ручки: Пластик
Матеріал леза: Легована сталь, пластик
Вага товару: 130 грамів
Надзвичайно гостре: лезо, виготовлене з ножової сталі 3cr13, надзвичайно плоске, загартоване, міцно відшліфоване та поліроване.
Подвійна рукоятка: лезо довжиною 280 мм має вали та пильну землю.
Унікальне зчеплення: легка у триманні 2-компонентна пластикова ручка, тверда та нековзка.
Загальна довжина: 420 мм
Довжина леза: 280 мм
Ширина леза: 2,6 мм
Товщина леза: 1,5 мм
Вага ножа: 130 г
Вміст коробки: ніж, футляр, упаковка продукту.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 130 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 280 мм |
| Длина инструмента | 420 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип инструмента | Нож |
| Ширина лезвия | 2.6 мм |
- Цена: 480 ₴







