
Кишенькова ігрова консоль Miyoo Mini Plus
2 940 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202031415
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СТОК, БЕЗ ЗАВОДСЬКОЇ КОРОБКИ!
- Високопродуктивний процесор: miyoo mini+ має вбудований високопродуктивний процесор Cortex-A7 з основною частотою 1,2 ГГц, який може безперебійно запускати класичні ігри.
- Reichhaltige Klassische Spiele: miyoo mini+ підтримує різноманітні емулятори з відкритим вихідним кодом на основі RetroArch, 128G TF-Karte з 10000 класичними іграми.
- Візуальна насолода: miyoo mini+ має 3,5-дюймовий IPS-екран, роздільну здатність 640 x 480, вузькі рамки та високе співвідношення екрана до корпусу, що забезпечує кращі візуальні ефекти.
- More Spielmöglichkeiten: Miyoo Mini+ вбудований 3000 мАг Li-Akku, підтримується WLAN Hotspot Mode, сумісний із Multi-Plattform-Spielen, підтримується sofortiges Speichern, 10 Speicherpositionen, jederzeit und überall.
- Стабільна система: miyoo mini+ підтримує більше налаштувань, визначених користувачем, Lieblingsspiele, aktuelle Spiele anzeigen, Hintergrundmusik ändern, Systemschlaf, Systemsprache, Testenzuordnung, Ein-Tasten-Systemwiederherstellung usw. Він має багаті налаштування та ігровий процес, а також стабільну та оптимізовану систему.
- Цільова стать: унісекс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диагональ экрана | 3.5 дюйм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип приставки | Портативная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 78 мм |
| Глубина | 22 мм |
| Ширина | 108 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 940 ₴


