
Надувний матрац KMZ SUV із вбудованим електричним насосом
4 110 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202050701
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Багатоцільне використання: Цей надувний матрац для кемпінгу універсальний і може використовуватися в різних місцях, зокрема вдома у дворі, на балконі, у спальні чи вітальні для гостей тощо. Він також ідеально підходить для активного відпочинку, такого як кемпінг, пляж, а також для подорожей на автомобілі в позашляховиках, будинках на колесах та вантажівках.
- Містить вбудований електричний насос: Заряджаються літій-іонні акумулятори, 13,32 Вт·год. Поставляється із зарядним кабелем Type-C - USB та має USB-інтерфейс, який можна використовувати для заряджання телефону.
- Безпечний для шкіри та навколишнього середовища: Килимок KMZ SUV виготовлений з високоякісного, товстого флокованого ПВХ-матеріалу, який є безпечним як для шкіри, так і для навколишнього середовища. Ви можете насолоджуватися комфортною подорожжю, одночасно захищаючи навколишнє середовище. Колір: сірий, потовщений та флокований.
- Легкість використання та перенесення: Надувний матрац/автомобільне ліжко SUV постачається з електричним повітряним насосом, який може швидко надути матрац на вулиці, а повністю зарядити його можна за 2 хвилини. Коли він більше не використовується, його можна швидко здути через розширені вентиляційні отвори. Після складання його можна помістити в подарунковий чохол для зберігання, який зручно носити з собою та не займає багато місця.
- Адаптований до різних погодних умов: Кемпінговий матрац розроблений для адаптації до різних погодних умов, з діапазоном температур навколишнього середовища від -25℃ до 50℃ (від -13°F до 122°F). Це означає, що ви можете насолоджуватися літнім кемпінгом або пішим туризмом з друзями навіть у холодну зимову погоду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Цвет | Серый |
| Комплектация насосом | Да |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Материал | ПВХ |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Раскладное спальное место | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Надувная кровать |
| Тип насоса | аккумуляторный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 110 ₴







