
Керамічні тарілки для закусок XINLTC, в комплекті 16 шт
2 340 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2202101235
+380 (97) 198-77-70
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Дебют круглої колекційної тарілки! - Мінімалістичний круглий дизайн та класичний білий колір роблять десертні тарілки привабливими. Ці класичні та великі десертні тарілки стильно та фантастично виглядають на столі, а білий колір пасує до всіх декорацій та є позачасовою класикою.
- НЕ РОЗЛИВАЄТЬСЯ - Розмір кожної тарілки становить 14,6 см x 14,6 см x 2,2 см. Ідеально підходить для десертів, закусок та хліба, а також для їжі з соусом. Ці десертні тарілки мають обідок по краю, щоб їжа не ковзала.
- МОЖНА СКЛАДАТИ ТА ЛЕГКО ЧИЩИТИ - Ці тарілки можна штабелювати та не займатимуть багато місця у вашій шафі. Легко чистити, їх можна мити з милом та гарячою водою або мити в посудомийній машині.
- ПРОФЕСІЙНА ПОРЦЕЛЯНА ТА БЕЗПЕЧНА ДЛЯ ПОСУДОМИЙНОЇ МАШИНИ, МІКРОХВИЛЬОВОЇ ПЕЧІ, ДУХОВКИ ТА МОРОЗИЛЬНОЇ КАМЕРИ - Ці тарілки виготовлені з міцної порцеляни, різновиду високоякісної кераміки без свинцю, стійкої до сколів та твердої.
- УНІВЕРСАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ - Набір керамічних тарілок підходить не лише для використання в ресторані, але й задовольняє ваші потреби для щоденного використання, особливих випадків, вечірок та кейтерингу. Ідеально підходить для пасти, морозива, салатів, десертів, закусок, суші та дитячого харчування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Использование в микроволновке | Да |
| Высота | 22 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Длина | 146 мм |
| Диаметр | 146 мм |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 16 шт |
| Материал | Керамика |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тип тарелки | Десертная/закусочная |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 146 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 340 ₴







