Настільний гриль-раклет Saenchue BC-02 на 2 особи - Електричний гриль з антипригарним покриттям для приміщень - Контактний гриль з послідовним підключенням до 4 решіток, 2 лопатки в комплекті, 2 шт.
Антипригарне покриття, Унікальна функція ланцюгового з'єднання/Підключення до 4 грилів, Унікальна функція ланцюгового з'єднання.
Колір: Чорний
Матеріал: алюміній, пластик та нержавіюча сталь
Бренд: Сенчуе
Розміри виробу: 22,9 Г x 12,4 Ш x 16,5 В см
Потужність: 400 Вт
Затишна атмосфера вечері: Цей раклет, розроблений для двох, створює інтимну атмосферу для особливих моментів. Ідеально підходить для романтичних вечерь, побачень або дорогоцінних зустрічей з близькою людиною.
Компактний та компактний: Цей раклет-гриль для двох осіб, розроблений для ідеального розміщення навіть на невеликих кухнях, економить місце, що робить його чудовим вибором для тих, хто шукає приємного приготування їжі без шкоди для кухонного простору.
Ефективний нагрів та швидке налаштування: Завдяки напрузі 120 В ~ 60 Гц, потужності 400 Вт та міцній нагрівальній трубці з нержавіючої сталі, наш гриль швидко досягає оптимальної температури приготування, що дозволяє вам розпочати приготування на грилі без затримки.
Різноманітні можливості приготування: Незважаючи на компактний розмір, цей раклет пропонує широкий спектр можливостей для приготування. Від плавлення сиру до приготування овочів та невеликих шматочків м'яса, його антипригарна алюмінієва тарілка на водній основі та дві невеликі квадратні форми для випікання з подовженими ручками забезпечують універсальність на вашій кухні.
Міцна та розширювана конструкція: Виготовлений з якісних матеріалів, включаючи нижню форму з нержавіючого заліза, чорну пластикову нижню оболонку та підтримується чотирма стійками, наш раклет-гриль створений для тривалого використання. Крім того, він має унікальну функцію ланцюгового з'єднання, що дозволяє підключати до чотирьох однакових моделей раклет-грилів для більших зібрань або розширених кулінарних пропозицій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 165 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант установки | Настольный |
| Глубина | 230 мм |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Тип нагреваемой поверхности | Ребристая плита |
| Тип прибора | Электрический гриль-барбекю |
Информация для заказа
- Цена: 2 520 ₴





