Мобільний охолоджувач повітря Baltic Blue 3-в-1 360 м3/год 65 Вт 6 л з дистанційним керуванням
1. Свіжість Балтійського моря. З повітряним охолоджувачем oneConcept Baltic Blue свіжий вітерець віє в чотири стіни навіть у спекотні літні дні. Розумний пристрій 3 в 1 — це комбінація вентилятора, охолоджувача повітря та зволожувача.
2. Бувши чистим вентилятором, Baltic Blue змушує свої ламелі вібрувати горизонтально на трьох рівнях швидкості та створює освіжне дихання, навіть коли повітря всюди буквально застоює. Отже, пристрій переміщає до 360 м3 повітря за одну годину. Якщо увімкнути функцію охолодження, охолоджувач повітря починає випаровувати воду зі свого 6-літрового бака, що помітно охолоджує повітря, що проходить повз. Цей процес базується на суто фізичних принципах і тому не вимагає охолоджувальної рідини та дуже низької потреби в енергії всього 65 Вт. Щоб підвищити ефективність охолодження, пакети з льодом, які входять до комплекту, можна заморозити та додати в резервуар для води або просто додати кубики льоду до резервуара для води.
3. Це робить oneConcept BalticBlue желастим помічником як зволожувач навіть узимку, оскільки він безперервно зволожує нагрівне сухе повітря й у такий спосіб забезпечує полегшення проблемних слизових оболонок.
4. Повністю мобільний охолоджувач повітря 3-в-1 йде за вами в будь-яке місце завдяки своїм підлоговим роликам, щоб освіжити вас саме там, де вам це потрібно: за робочим столом, на дивані або під час приготування їжі на кухні. Baltic Blue постачається з власним пультом ДК для зручного керування.
5. Освіжіть себе як на курорті Балтійського моря: літо прийде з охолоджувачем повітря oneConcept Baltic Blue 3-в-1.
Характеристики:
Циркуляція повітря: 360 м3/год
Максимальний робочий шум: 64 дБ
3 рівні потужності (низька, середня, висока)
Вбудований 2-годинний таймер із безперервним регулюванням
Можливість роботи від батарейок або кубиків льоду
Місткість бака для води: 6 літрів
Знімний резервуар для води/льда для легкого наповнення
Індикатор рівня води
вбудована система фільтрації води
З боків вбудовані ручки для транспортування та перетягування
Пильний фільтр, вбудований ззаду
4 маневрові підлогові коліщатка — встановлення не потрібне
Намотувач кабелю
Споживана потужність: 65 Вт
Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Розміри:
36,5 x 71 x 23 см (ШxВxГ)
Довжина кабелю: 1,8м
Вага: приблизно 6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Білий |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Немає |
| Датчик температури | Немає |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання висоти | Немає |
| Регулювання швидкості | Да |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Функція зволоження | Да |
| Функція нахилу | Немає |
| Функція повороту | Да |
- Ціна: 3 700 ₴








